بازی پرو
0

مهم ترین رمز های بازی رد دد 2: تجربه بهتر با آرتور مورگان

بازی رد دد 2
بازدید 42

در بازی های ساخته شده توسط استودیوی Rockstar Games، کدهای تقلب همیشه نقش مهمی داشته‌اند و به بازیکنان مجموعه‌ای از قدرت‌ها و پاداش‌ها را می‌دهد که می‌توان به کمک آن‌ها روند بازی را تغییر دهید. در مورد بازی Red Dead Redemption 2 که بسیاری آن را یکی از بهترین بازی‌های روایت محور ساخته شده تا به امروز می‌دانند، این قاعده هم‌چنان برقرار است. با داشتن رمز بازی ردد 2 می‌توانید در این بازی بی‌نظیر لحظات جالبی را تجربه کنید.

رمز بازی رد دد 2

آشنا شوید: رمز بازی کانتر

تمام کد چیت‌های بازی رد دد ردمپشن ۲

کدهای تقلب را نمی‌توان برای پیشروی در داستان اصلی به‌کار برد، اما برای کسانی که به‌دنبال کمی تفریح و هیجان هستند می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. برخی از کدهای تقلب Red Dead Redemption 2 را تنها پس از پیدا کردن روزنامه‌های خاصی می توان وارد کرد، اما اکثر آن‌ها را نیز می‌توان از طریق منوی تقلب (Cheats menu) در هر زمانی فعال کرد. در جدول زیر تعدادی از این کد‌ها به همراه پیش‌نیاز آن‌ها و همچنین اثری که در بازی می‌گذارند را نوشته‌ایم.

کد تقلبقابلیتپیش‌نیاز
Greed is now a virtueپانصد دلار اضافهN/A
Virtue unearned is not virtueافزایش میزان اعتبارObtain Saint Denis Times #48 (Available after completing “Urban Pleasures” in Chapter 4)
You revel in your disgrace, I seeکاهش میزان اعتبارN/A
Ballance. All is balanceریست کردن میزان اعتبارN/A
You want punishmentافزایش سطح تحت تعقیبN/A
You want freedomکاهش سطح تحت تعقیبN/A
You want everyone to go awayپاک کردن تمام بانتی‌هاN/A
The lucky be strong evermoreاستامینا همیشگی و دائمیObtain Saint Denis Times #49 (Available after completing “Dear Uncle Tacitus” in Chapter 5)
Be greedy only for foresightDead eye  بی‌نهایتN/A
Guide me betterDead Eye Level 1N/A
Make me betterDead Eye Level 2N/A
I shall be betterDead Eye Level 3N/A
I still seek moreDead Eye Level 4N/A
I seek and I findDead Eye Level 5N/A
You seek more than the world offersافزایش ناگهانی میزان استمینا و سلامتیObtain Saint Denis Times #52 (Available after completing “The King’s Son” in Chapter 6)
Seek all the bounty of this placeافزایش ناگهانی میزان سلامتی و دد‌ آیN/A
You flourish before you dieبارگذاری مجدد نوار سلامتیN/A
Abundance is the dullest desireمهمات بی‌نهایتObtain Saint Denis Times #43 (Available after completing “Eastwood Bound” in Chapter 1)
Greed is American Virtueبه‌دست آوردن سلاح‌های جدید (Mauser Pistol, Semi-Automatic Pistol, Bolt-Action Rifle, and Pump-Action Shotgun)Obtain Saint Denis Times #46 (Available after completing “Magicians for Sport” in Chapter 3)
A simple life, a beautiful deathبه‌دست آوردن سلاح‌های عادی (Cattleman Revolver, Springfield Rifle, and Lancaster Repeater)N/A
History is written by foolsبه‌دست آوردن سلاح‌های گان اسلینگر (Double-Action Revolver, Schofield Revolver, and Double-Barreled Shotgun)N/A
Death is silenceسلاح‌های مخصوص حالت مخفی (Fire Bottles, Throwing Knives, Tomahawk, Bow, and Machete)N/A
My kingdom is a horseافزایش میزان توانایی اسب شماN/A
Better than my dogافزایش میزان مسافت طی شده با اسبN/A
Run! Run! Run!استفاده از اسب‌های مخصوص مسابقهN/A
You are a beast built for warبه‌دست آوردن اسب مخصوص جنگObtain Saint Denis Times #53 (Available after completing “The Wheel” during RDR2‘s epilogue)
You want more than you haveبه‌دست آوردن قوی‌ترین اسبN/A
You want something newبه‌دست آوردن اسب تصادفیN/A
Keep your dreams lightاسپاون کردن باگیN/A
The best of the old waysاسپاون کردن مربیN/A
Keep your dreams simpleاسپاون کردن واگنN/A
Would you be happier as a clown?اسپان کردن واگن سیرکObtain Saint Denis Times #54 (Available after completing “The Landowning Classes” during RDR2‘s epilogue)
You long for sight and see nothingباز کردن کل نقشهObtain Saint Denis Times #47 (Available after completing “The Joys of Civilization” in Chapter 4)
Shareباز کردن تمام آپگریدهاN/A
Eat of knowledgeیادگیری تمام دستورالعمل‌هاN/A
Vanity. All is vanityباز کردن تمام لباس‌ها و اسکین‌هاN/A
A fool on commandوارد شدن به حالت درانکN/A

 

راهنمای وارد کردن کدهای تقلب در Red Dead Redemption 2

وارد کردن کدهای تقلب در Red Dead Redemption 2 نسبتاً ساده است. بازیکنان به سادگی باید بازی را متوقف کنند، وارد منوی تنظیمات (Settings) شوند و سپس دکمه مثلث (پلی استیشن) یا Y (ایکس باکس) را فشار دهند. با این‌کار منوی تقلب (Cheats) ظاهر می شود که از طریق آن بازیکنان می‌توانند هر یک از کدهای تقلب Red Dead Redemption 2 را وارد کنند.

برای وارد کردن کد، دوباره دکمه مثلث یا Y را فشار دهید تا صفحه کلید نمایش داده شود. پس از یک بار وارد کردن کد تقلب، این کد به‌طور دائم باز می‌شود و به بازیکنان اجازه می دهد تا هر زمان که بخواهند تقلب را از منوی تقلب روشن یا خاموش کنند. با در دست داشتن کنترلر ایکس باکس و وصل کردن آن به رایانه‌های شخصی نیز می‌توانید همین کد‌‌ها را در نسخه ویندوز بازی هم به‌کار گیرید.

همان‌طور که گفته شد، برخی از کدهای تقلب Red Dead Redemption 2 تنها پس از به‌دست آوردن روزنامه‌های خاصی فعال می شوند. اگرچه برخی از کدها با چند روزنامه مختلف باز می شوند، اما بهتر است به سراغ روزنامه سنت دنیس تایمز (The Saint Denis Times) بروید که می توانید آن را از فروشنده روزنامه در ایالت لموین (Lemoyne) خریداری کنید. با پیشرفت بازیکنان در داستان اصلی، نسخه های بیشتری از روزنامه به‌تدریج در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

سخن پایانی

بازی رد دد ردمپشن همواره به‌عنوان یک انتخاب عالی برای گیمرها شناخته شده است. این بازی توسط راک استار ساخته شده و به‌همین دلیل می‌‌توان کدهای تقلب مختلف را برای آن به‌کار گرفت. باید به این نکته توجه داشته باشید که راک استار در آپدیت‌های اخیر برخی از این کد‌ها را غیرفعال کرده، بنابراین باید همه آن‌‌ها را به‌صورت پشت سر هم استفاده کنید تا بتوانید تشخیص دهید که کدام گزینه برای شما قابل دسترسی است.

شما می‌‌توانید برای مشاهده کد تقلب سایر بازی‌ها، مقالات دیگر وب‌سایت ما را مشاهده کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر