بازی پرو
0

لیست تمامی کدهای تقلب جنگ‌های صلیبی (آپدیت ۲۰۲۴) به‌علاوه آموزش

کدهای تقلب جنگ‌های صلیبی
بازدید 173

بازی Stronghold: Crusader توسط استودیو Firefly در سال ۲۰۰۲ میلادی منتشر شد. این بازی یک عنوان در سبک استراتژی است که شما باید دشمنان خود را در هر نقشه شکست دهید. این بازی در ایران به محبوبیت بسیار زیادی رسید و جزو بازی‌های مورد علاقه بازیکنان نسبتا قدیمی محسوب می‌شود. در این مطلب قصد داریم که کد و رمز های تقلب بازی Stronghold و نحوه وارد کردن آن‌ها را به شما آموزش دهیم.

کد تقلب بازی جنگ های صلیبی

شما برای استفاده از کدها، ابتدا در منوی اصلی کلید‌های SHIFT + ALT + A را با هم فشار دهید تا امکان استفاده از کد و رمز های تقلب بازی Stronghold را در بازی به‌دست آورید. وقتی که وارد بازی شدید، می‌توانید با زدن دکمه‌های زیر، کد‌های تقلب را اعمال کنید:

کد ALY+X : محبوبیت شما را ۱۰۰ واحد و پول را ۱۰۰۰ واحد افزایش می‌دهد.

کد ALT+ C : باز شدن همه ماموریت‌ها

کد ALT+ K :آزاد شدن همه ساختمان‌ها

کد ALT+ Q : اسکرین شات گرفتن

کد ALT+Z :نابودی دشمن انتخاب‌شده

کد ALT+G :نابودی قلعه اصلی

کد ALT+D :فعال‌ شدن حالت Debug

کد ALT+ P : افزایش سطح (Level) شخصیت

کد ALT+ F : آپگرید و خرید مجانی می‌شود

کد ALT+ S: تغییر زمان

کد ALT+ Q : فشردگی زمان

کد ALT+ Y : نابودی تمام دشمنان روی صفحه

ترفند‌های بازی Crusader

کلیک کنید: لیست رمزهای بازی GTA V

ترفند‌های بازی Stronghold: Crusader

پس از یادگیری رمزهای بازی جنگ‌های صلیبی، بهتر است که چندین ترفند هم به شما یاد دهیم تا به شما در این بازی کمک کند. با ما در این بخش همراه باشید.

رعیت بیشتر

با استفاده از این ترفند می‌توانید تعداد رعیت اضافه ( بیشتر از ۲۴ شخص) برای خرید هر نوع نیرویی استفاده کنید. برای مثال معادن سنگ (۳ رعیت) و Ox Tether را در حالت Sleep قرار دهید. وقتی که یک بخش خرید نیرو بروید متوجه خواهید شد که تعداد نیرویی که می‌توانید درخواست دهید، از ۲۴ عدد بالاتر رفته و این یک برتری بزرگ برای شما خواهد بود. بعد از خرید می‌توانید معادن را از حالت Sleep خارج کنید تا نیروها به‌کار خود بازگردند.

مدیریت غذا

ساخت، مدیریت و تامین منابع innها به جای غذا بسیار آسان‌تر است ، چون منابع الکل ماندگاری بیشتری دارد. شما می‌توانید بخش اضافه‌ای از مزارع خود را به غذا، و بخش اعظم را به ساخت مزارع Hop یا رازک اختصاص دهید، همچنین می‌توانید از فضای اضافی موجود در مزرعه برای ساخت مزارع گندم و از آسیاب برای تهیه آرد استفاده کنید. می‌توانید آرد را در ازای سکه بفروشید یا به‌جای این‌کار می‌توانید نان درست کنید و مالیات خود را افزایش دهید.

فروش اسلحه

شما می‌توانید crossbowها یا همان زوبین‌ها را به قیمتی بیشتر از چوب و شمشیرها را به قیمتی بالاتر از آهن بفروشید.

کمان‌دارها

خرید کمان‌های کمانداران و ساختن کمانداران صلیبی از Barracks بسیار ارزان‌تر از خرید آنان از Mercenary Post است. سرعت حمله، سرعت دفاع، سرعت حرکت و برد حمله هردو این نیروها یکسان است.

کمانداران صلیبی

مطالعه کنید: بهترین بازی های کامپیوتر در جهان

دیگر نکات

در این بخش از مطلب رمز های بازی جنگ های صلیبی به چندین نکته دیگر در بازی می‌پردازیم و آن‌ها را به‌طور خلاصه به شما آموزش می دهیم.

سعی کنید که در ابتدا نیازهای اساسی قلعه مثل Marketplace, Mercenary Post, Granary, Stockpile را بسازید و سپس بلافاصله بازی را ذخیره کنید. کار از محکم‌‌کاری عیب نمی‌کند.

هر زمانی که می‌توانید، بازی را Pause کنید، تا در زمان صرفه‌جویی شود و دشمنان شما پیشروی نداشته باشند.

با ساخت دیوار از منابع پول‌ساز خود محافظت کنید تا همیشه از گزند دشمنان در امان باشند.

لایه‌هایی از دیوار را در اطراف یا در مقابل برج‌های مهم و اهداف دیگری که دشمن بر تخریب آن‌ها تمرکز دارد، بسازید.

با قرار دادن گروهی از Woodmans Hut ها در اطراف پایگاه دشمن و سپس گذاشتن آن روی حالت Sleep می‌توانید منطقه دشمن را مسدود کرده و و از ساختن Barracks یا Mercenary Post  توسط آن‌ها جلوگیری کنید. این ترفند چوب زیادی را مصرف می‌کند، اما در عوض دشمنان نمی‌توانند سرباز تولید کنند و شکست دادن آن‌ها بسیار آسان خواهد بود. یادتان باشد که این ترفند روی دشمن Pig عمل نمی‌کند.

در ابتدای حمله به قلعه دشمن، کاملا روی Barracks او تمرکز کنید، چرا که نابودی این ساختمان باعث می‌شود که او قادر به ساخت هیچ سربازی نباشد.

همیشه ۵ سرباز کمان‌دار روی هر برج قرار دهید تا به خوبی از مقر خود دفاع کنید. همچنین همیشه یک Ballista روی برج‌ها بگذارید.

Pikemenها به‌دلیل سرعت، دفاع و حمله نیروی قدرتمندی هستند. شوالیه‌ها در حمله خیلی کند عمل می‌کنند، ولی برای دفاع بهترین هستند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر